Дорогі гості та клієнти !

Доставка по Україні безкоштовна! Безкоштовна доставка здійснюється для замовлень на суму понад 1500грн (за умови повної оплати) або понад 2000 грн (в незалежності від способу оплати)

Варіанти доставки по Україні:

Нова пошта у відділення

Нова пота поштомат

Нова пошта адресна доставка.

Способи оплати:

  • оплата через сайт (mono екваеринг) банківською картою згідно інструкцій

  • післяплата (оплата при отриманні) у відділенні “Нової Пошти” (комісія за накладений платіж сплачується отримувачем); мінімальна сума замовлення 300 грн для цього способу доставки. Передоплптп на розрахунковий рахунок 200грн (вартість доставки в дві сторони).

  • передплата на розрахунковий рахунок: оплата на рахунок ФОП у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (додаток).

Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника (“Нова Пошта” або іншими за попередньою домовленістю). Для замовлень понад 1500грн (пова оплата) або 2000 грн (часткова/повна) доставка до відділення/потомату “Нової Пошти” оплачує наш магазин, крім комісії за переказ грошей та послуги за зберігання вантажу більше 5-ти робочих днів у відділенні “Нової Пошти”. Для замовлень менше 2000 грн. покупець самостійно оплачує витрати за доставку у відділенні “Нової Пошти”.

Відправлення замовлень з понеділка по п'ятницю, що надійшли до 13-00, здійснюється в цей же день, пізніші замовлення відправляються на наступний робочий день. Замовлення оформлені в суботу до 12:00 відправляються того ж дня, пізніші замовлення у понеділок. Термін доставки по Україні, як правило, 1-2 робочі дні, у віддалені куточки нашої країни терміни доставки можуть бути більшими.

Відправлення товарів територією України здійснюється з наших складів м. Дніпро, м. Хмельницький.