INTT COSMETICS — бразильський бренд, інноваційний і сміливий, добре відомий на ринку еротики та чуттєвості, особливо завдяки якості своєї продукції та красі її упаковки. INTT COSMETICS постійно прагне розробити продукцію відмінної якості, яка безпечно та ефективно принесе задоволення та благополуччя всім її клієнтам.

 

Трохи про історію: у 2008 році сім'я Зайтц відвідала свою батьківщину, Німеччину, і помітила, що в місті є кілька секс-шопів. З цікавістю вони пішли оглянути це місце, але коли натрапили на упаковку, то зрозуміли, наскільки вони прості та незахищені. Коли вони повернулися до Бразилії, вони відвідали магазини та виявили, що це універсальна проблема, тому вони подумали про створення лінійки високоякісних продуктів з упаковкою, яка повністю відрізнялася б від того, що пропонує ринок.

 

Компанія починала обмежено, лише з кількох продуктів для поцілунків, придатних для орального сексу. За короткий час продукція здобула успіх у бразильської громадськості, піднявши INTT COSMETICS до позиції головного бренду чуттєвої косметики в країні.

 

На даний момент INTT COSMETICS має лінійку з понад 400 різних продуктів і представлена в основних секс-шопах Бразилії. В останні роки, завдяки участі в міжнародних ярмарках і заходах, бренд став бажаним для споживачів у всьому світі, що змусило компанію розробити лінію, спеціально орієнтовану на міжнародний ринок, що складається з бестселерів із Бразилії.

 

Таким чином, у 2019 році бренд остаточно прибув на європейський континент із початком виробництва своєї косметичної лінії в Португалії, тому сертифікований для продажу та споживання в усіх країнах Європейського Співтовариства.

 

Завдяки бразильському досвіду та використовуючи ексклюзивні активні інгредієнти з Бразилії, INTT COSMETICS представляє лінію, повністю розроблену для європейського ринку та з величезним потенціалом у задоволенні потреб своїх нових міжнародних споживачів.

Хітовим продуктом компаніі є рідкі вібратори.

 

Всі рідкі вібратори INTT містять натуральний екстракт Acmella oleracea, в Бразилії Acmella oleracea відома серед місцевого населення Амазонії як «JAMBU». Саме натуральний екстракт Джамбу створює вібруючий та пульсуючий ефект при нанесенні на тіло. Компанія INTT використовує лише прямі поставки від бразильських виробників екстрактів рослин лісів Амазонки, тому ціна на рідкий вібратор для кінцевого споживача є більш ніж доступною! Коли за одну суму можна скуштувати не один, а кілька різних якісних товарів – хіба це здорово?!!

 

 

Цей рідкий вібратор INTT виготовляється тільки з використанням натуральної сировини з Бразилії. Компанія INTT Cosmetics з 2008 року виробляє високоякісну косметику у Бразилії – поточний асортимент становить понад 400 товарів і компанія займає лідируючу позицію у Бразилії.

 

В лінійці INTT ви зайдете такі продукти:

  

 

Дізнайтеся більше про INTT COSMETICS на Libido.net.ua